Audioseminaro ištrauka

Audioseminaro medžiagos ištrauka – spauskite atsiųsti.

Audioseminaro ištrauka:


Audioseminaro programa:

  1. Mokesčių „amnestiją“ pakeis mokestiniai patikrinimai.Dažniausios mokesčių mokėtojų klaidos ir praktiniai patarimai, kaip jų išvengti. Mokesčių sumokėjimo atidėjimo galimybės.
  2. Patikslintų mokesčių sumų registravimas apskaitoje. Dokumentavimo tvarka ir sumokėjimas. Mokesčių tikslinimo ir perskaičiavimo terminų pasikeitimas.
  3. Kiekvienai įmonei būtinos vidaus tvarkos. Įstatymų keliami reikalavimai ir praktinis jų įgyvendinimas.
  4. i.SAF posistemyje nustatytų neatitikimų analizė ir pasekmės mokesčių mokėtojui. Dažniausios neatitikimų priežastys.
  5. Mokestinės rizikos, kylančios iš įmonės ir jos savininkų tarpusavio sandorių. Turto pardavimas ir nuoma, asmeninių poreikių tenkinimas, paskolų ir avansų suteikimas susijusiems asmenims. Paskelbtų dividendų anuliavimo, išmokėjimo turtu galimybės. Mokestinės šių operacijų pasekmės.
  6. Mokestinių prievolių ypatumaivykdantiems elektroninę prekybą. Apmokestinimo tvarka ir tinkamas operacijų dokumentavimas. Kada būtina registruotis mokesčių mokėtoju kitoje šalyje?
  7. VMI akiratyje – mokestinių nuostolių perkėlimas.Reikalavimai, kuriuos būtina taikyti, siekiant išvengti mokestinės rizikos.
  8. PVM ir pelno mokesčio įstatymų komentarų pasikeitimai ir naujausi VMI išaiškinimai. Pasikeitę reikalavimai dėl 0 proc. PVM tarifotaikymo pagrindimo.
  9. Kiti buhalteriams aktualūs klausimai.

AUDIOSEMINARĄ įgarsino: auditorius Gintautas Deveikis, auditorius Valdas Jagminas, ekspertė, mokesčių konsultantė Oksana Galin.


*Išskirtinės dovanos pirkėjams – „Mažaverčio turto apskaita, apsauga ir kontrolė: praktinės rekomendacijos“ (popierinis variantas). Kiekvienoje įmonėje yra mažos vertės turto, kurį įmonė nori kontroliuoti, tačiau negali jo priskirti ilgalaikiam, todėl turėtų iš karto nurašyti. Pateikiamos praktinės rekomendacijos, kaip patogiai organizuoti mažaverčio turto kontrolę, pasinaudojant buhalterinės apskaitos programa bei kitomis priemonėmis. Pateikti 5 skirtingi būdai, iš kurių sau tinkamiausią išsirinks kiekviena įmonė  

*Elektroninių atmintinių ir vidaus tvarkų komplektas, skirtas patikimam mokesčių mokėtojui. Jame daugiau kaip 30 šablonų (Word ir Excel formatu)Perkant šiuos priedus atskirai, tektų sumokėti nuo keleto šimtų eurų!

Perkant šiuos priedus atskirai, tektų sumokėti nuo keleto šimtų eurų!


Įrašo trukmė – apie 5 val. Audioseminarą galėsite išklausyti iš bet kokio įrenginio, kuriame yra interneto ryšys.

AUDIOSEMINARO KAINA su dalijamąja medžiaga ir kitais priedais – 128 € (PVM netaikomas).

Atsisiųsti išankstinio mokėjimo sąskaitą galite ČIA

error: Apsaugota nuo kopijavimo !!